Nasıl sipariş verebilirim?

İlk olarak sipariş vermek istediğiniz ürünün kodunu sitemizde bulunan arama kutucuğuna yazarak aratabilir ya da kategorileri takip ederek bulabilirsiniz. Adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Tasarıma başla nedir?

Bu seçenek seçmiş olduğunuz ürünün şablonu üzerine bilgilerinizi işlemenizi, kontrol etmenizi ve onay vermenizi sağlar. Tüm bilgileri değiştirebilir, ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Oluşturmak istediğiniz siparişinizin kaç iş günü içerisinde kargoya verileceği ürün sayfasında yer almaktadır. Belirtilen süre siparişinizin kargoya en geç veriliş tarihidir.

Biz Tasarlayalım

Sipariş esnasında davetiye üzerinde yeralmasını istediğiniz bilgileri gerekli alanlara doldurup tarafımıza iletebilirsiniz. Grafik ekibimiz gerekli çalışmayı baskıdan önce onay için size WhatsApp üzerinden sunacaktır.

Tasarıma Başla

Sipariş esnasında davetiyenizde yer almasını istediğiniz bilgileri doğrudan davetiye üzerine kendiniz ekleyebilir, yazı tiplerini seçebilir ve baskıya gönderebilirsiniz.

Baskı ve Teslimat

İster kendiniz tasarlayın, ister biz tasarlayalım. Onayınızın ardından ürün baskı işlemine alınır. Fatura ve kargo takip bilgileri sizlere iletilir. Siparişiniz hızlı bir şekilde elinize ulaşır.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Yardım Merkezi

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sipariş nasıl oluşturulur?

Web sitemizde Kategoriler > Tüm modeller kısmını seçerek tüm modellerimize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz tasarlayın. Dilerseniz biz tasarlayalım. “Tasarıma Başla” seçeneğiyle tasarımı kendiniz yapabilirsiniz. “Biz Tasarlayalım” seçeneğiyle ise bilgileri bize gönderebilir, bizim tasarlamamızı isteyebilirsiniz. Öncelikle adet seçiminizi yapınız. Sonra iki seçenekten birini seçmeniz gerekiyor. ‘Tasarıma Başla(1)’ – ‘ Biz Tasarlayalım(2)’

Tasarıma başla özelliğini seçtiğinizde istediğiniz bilgiyi çıkarabilir, “Metin ekle” özelliğinde istediğiniz bilgiyi ekleyebilirsiniz. Biz tasarlayalım özelliğini seçtiğinizde burada tasarımı bize bırakmış oluyorsunuz. Size sunulan formda gerekli kısımları doldurunuz. Biz düzenlemesini yaparak WhatsApp üzerinden onayınıza sunalım. Her iki seçenekte de siparişiniz son onay için WhatsApp üzerinden onayınıza sunulur ve istediğiniz değişiklikler varsa yapılabilir. Siparişiniz “Onaylıyorum” dediğinizde baskı işlemine alınır.

Üyelik ile ilgili sorunlar

 • Üye olmadan sipariş verebilir mi?

Üye olmadan da çok kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Ancak üye olmak çok kolaydır. Üye olduğunuzda profilinizdeki “Siparişler” menüsünden siparişinizin tüm detaylarını anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

 • Üye olmadan sipariş verdim. Siparişime nasıl ulaşabilirim?

Sipariş oluştururken sistemimize girmiş olduğunuz E-mail adresinize sipariş özetinizin detayı gelecektir. Siparişinizin son halini ise grafik ekibimiz WhatsApp üzerinden sistemdeki kayıtlı cep telefon numarasına onay için sunacaktır.

Güvenlik ile ilgili sorunlar

 • Kart ile ödeme yönteminin güvenilir olmadığını mı düşünüyorsunuz ?

E-Ticaret sistemleri, müşteri haklarının daha net olduğu ve alışveriş yapılan sitenin gerçek firma olduğu bir platformdur. E-Ticaret sistemleri sosyal ağlar üzerinden verdiğiniz siparişlere göre güvenilir ve karşılıklı hakları koruyan bir sistemdir. davetiyegross.com kart bilgilerinizi korur ve saklar.

Tasarım ile ilgili sorunlar

 • Tasarım yaptınız, yazdığınız bilgiler tasarımda görünmüyor mu?

Bu bilgiler sizde gözükmese dahi bize eksiksiz şekilde ulaşıyor. Grafik ekibimiz gerekli düzenlemeleri yapıyor ve size onay için sunuyor. Yine eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız onay esnasında istediğiniz tüm düzenlemeleri Grafik ekibimiz yapabiliyor.

 • Tasarıma eklemek istediğiniz farklı bir bilgi mevcutsa nasıl yapabilirsiniz?

Tasarım sayfasındaki “Metin ekle” seçeneği veya ödeme sayfasında en altta “Siparişinizle ilgili notlar ” kısmına eklemeyi yapabilirsiniz.

 • Ek davetiye mi yaptırmak istiyorsunuz?

Bir önceki sipariş kodunuzla kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Ürün ve adet seçimini yaptıktan sonra davetiye tasarımına herhangi bir bilgi girişi yapmadan doğrudan ödeme sayfasına yönlenin. Siparişinizle ilgili notlar kısmına “Önceki sipariş kodum xxxx” şeklinde yazmanız yeterli oluyor. Grafik ekibimiz eski siparişinize ulaşarak size tekrar onay için sunuyor.

Ödeme ile ilgili sorunlar

 • “Cc no alanı gereklidir” uyarısı veriyor.

16 haneli kart numaranız arasında boşluk bırakmadan giriniz.

 • “Cvv no alanı gerekli” uyarısı veriyor.

Güvenlik kodunu hatalı girmiş olabilirsiniz. Dikkatlice tekrar giriniz.

Kargo ile ilgili sorunlar

 • Davetiyelerin bir kısmını farklı bir adrese göndermek mi istiyorsunuz?

Siparişinizi iki farklı adrese kargolayabiliriz. İkinci bir adrese kargo olacağından kargo ekstrası satın almanız gerekmektedir. Kargo ekstrasının linki aşağıdadır. Arama kutucuğuna “Kargo ekstrası yazarak da ulaşabilirsiniz.”

Kargo Ekstrası
 • Sipariş oluşturdunuz kargo adresinizi mi değiştirmek istiyorsunuz?

WhatsApp üzerinden gerekli kargo düzenlemesini isteyebilirsiniz.

 • Siparişim kargo adresine geldiğinde adreste yoksam ne olur?

Bu durumda siparişiniz size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine geri gider. 3 iş gününe kadar kargo şubesinde bekletilir. Bu esnada şubeden teslim almanız gerekmektedir. Şayet teslim almazsanız sipariş firmamıza tekrar geri kargo olur.

Whatsapp Müşteri Hizmetleri