Nasıl sipariş verebilirim?

İlk olarak sipariş vermek istediğiniz ürünün kodunu sitemizde bulunan arama kutucuğuna yazarak aratabilir ya da kategorileri takip ederek bulabilirsiniz. Adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Tasarıma başla nedir?

Bu seçenek seçmiş olduğunuz ürünün şablonu üzerine bilgilerinizi işlemenizi, kontrol etmenizi ve onay vermenizi sağlar. Tüm bilgileri değiştirebilir, ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Oluşturmak istediğiniz siparişinizin kaç iş günü içerisinde kargoya verileceği ürün sayfasında yer almaktadır. Belirtilen süre siparişinizin kargoya en geç veriliş tarihidir.

Biz Tasarlayalım

Sipariş esnasında davetiye üzerinde yeralmasını istediğiniz bilgileri gerekli alanlara doldurup tarafımıza iletebilirsiniz. Grafik ekibimiz gerekli çalışmayı baskıdan önce onay için size WhatsApp üzerinden sunacaktır.

Tasarıma Başla

Sipariş esnasında davetiyenizde yer almasını istediğiniz bilgileri doğrudan davetiye üzerine kendiniz ekleyebilir, yazı tiplerini seçebilir ve baskıya gönderebilirsiniz.

Baskı ve Teslimat

İster kendiniz tasarlayın, ister biz tasarlayalım. Onayınızın ardından ürün baskı işlemine alınır. Fatura ve kargo takip bilgileri sizlere iletilir. Siparişiniz hızlı bir şekilde elinize ulaşır.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

İptal ve İade Koşulları

Cayma Hakkı
“www.davetiyegross.com” internet sitesinden yapılan siparişlere ilişkin ürünler 27.11.2014 tarihli 29188 sayılı Resmî Gazetede yayınlanan Mesafeli Satış Sözleşmesi “Cayma Hakkının İstisnaları” başlıklı 15.Maddesi b bendi “Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.” kapsamındadır.
Cayma hakkı konusunda; Alıcı’nın -ürün kişiye özel olması sebebiyle- onay verdiği çalışma basıldıktan sonra cayma hakkı söz konusu değildir. Alıcı baskı için onay vermeden önce bu bilgiyi “Ön Bilgilendirme Formu” ile kabul etmiş sayılır.
Alıcı baskısız ürünü teslim aldıktan sonra ondört gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
Alıcının cayma hakkını kullanması halinde satıcı, cayma bildirimini içeren faturanın ürünle birlikte kendisine ulaşmasından itibaren en geç on gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeden iade edecektir.
İade ve Değişim Hakkı
İade ve değişim konusunda; Alıcı’dan alınan onay ve baskı öncesinde iade veya değişim işlemi gerçekleştirilir.
Fakat Alıcı’nın -ürün kişiye özel olması sebebiyle- onay verdiği çalışma basıldıktan sonra iade ve değişim hakkı söz konusu değildir. Alıcı baskı için onay vermeden önce bu bilgiyi “Ön Bilgilendirme Formu” ile kabul etmiş sayılır.
Ancak satın alınan üründe Satıcı’dan kaynaklı Baskı, Mürekkep, Kesim vb. hatalarda iade ve değişime ilişkin aşağıdaki hükümler uygulanır.
Ürün iadesi veya değişim için, durum öncelikli olarak 0850 840 41 10 numaralı müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ürünün iade veya değişim olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir.
Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.
Geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün eksiksiz ve kusursuz olarak iade edilmeden bedel iadesi veya değişim yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.

Whatsapp Müşteri Hizmetleri