Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Hakkımızda

Firmamız 1981 Yılında Samsun İlinde kuruldu.

Uzun yıllar Matbuu Evraklar alanında hizmet veren firmamız 2015 yılında Toptan Düğün Davetiyesi ve Ambalaj üretimine başladı. Toptan olarak üretim yapan Elif Matbaa Ambalaj 2019 yılında ürettiği ürünleri hiçbir aracı olmadan son kullanıcıya da satış yapma kararı aldı. Firma olarak her çağımıza uygun, çözüm odaklı, hızlı ve eşsiz bir sistem kurmak istedik.

Adına da “Davetiye Gross Market” dedik.

Böylece 2019 Yılında Davetiye Gross Market hizmet vermeye başladı.

NEDEN DAVETİYE GROSS MARKET ?

Davetiye Gross Market her bütçeye uygun, davetiye ihtiyacınızı online olarak sipariş edebileceğiniz Türkiye’nin en büyük online matbaasıdır. Kendi firmamızda üretilen ürünleri doğrudan son kullanıcıya sunduğumuzdan hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Geniş kitlelere hitap eden ve yıllardır benimsediğimiz uygun fiyata ürün anlayışı, firmamızı sektörel anlamda bir adım öne taşımıştır.
Her zaman alıcının yanında olmayı tercih eden Davetiye Gross Market en mutlu en özel gününüzde de yanınızda olmayı hedefliyor. Bu güzel günde hak ettiğiniz çeşitliliği, kaliteyi ve hizmeti tek bir adreste görmek mümkün.

Kullanım kolaylığı sunan Davetiye Gross Market’te sizler için özel olarak tasarladığımız yazılım sayesinde bilgileri kendiniz oluşturabilir ve onaylayabilirsiniz. Size sunulan parametrelerde istediğiniz seçimleri yaparak kendi davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Ya da bilgilerinizi bize gönderebilir, biz de davetiyenizi oluşturduktan sonra onayınıza sunabiliriz.

Davetiye Gross Market sizlere güven, kalite ve sorunsuz teslimat hizmeti sunar.

Whatsapp Müşteri Hizmetleri